Typy bytov na predaj

keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Pohodlné bývanie so slnečnými terasami

Mestská vila SKALKA REZIDENCIA ponúka na najvyššom ustúpenom, štvrtom podlaží štyri byty so slnečnými terasami. Dva trojizbové a dva štvorizbové byty s rozlohami od 80 do 95 m2 s otvorenou dispozíciou dennej časti, z ktorej je priamy vstup na terasu, ponúkajú vďaka francúzskymi oknám nadštandardne veľa slnečného svetla v byte po celý deň.

Veľkoplošné terasy s rozlohami od 20 do 34 m2 posúvajú komfort bývania na vyššiu kvalitatívnu úroveň. Predovšetkých v letných mesiacoch predstavuje terasa skvelé miesto na rodinné raňajky alebo obedy, popoludňajší odpočinok, outdoor fitness, víkendové posedania s priateľmi alebo rodinné večery. Terasu pravdepodobne najviac ocenia deti a domáci miláčikovia, ktorí radi trávia na čerstvom vzduchu čo najviac času.

Byty s terasami predstavujú príjemný kompromis medzi bývaním v byte priamo v meste alebo v rodinnom dome v rezidenčnej časti mesta, pričom v sebe spájajú výhody obidvoch typov bývania, navyše za oveľa nižšiu cenu.

Pozrite si všetky byty s terasou
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Moderné bývanie s balkónmi

Na troch podlažiach ponúka mestská vila SKALKA REZIDENCIA dvadsaťštyri bytov s rozlohami od 25 do 76 m2. Na každom podlaží sa nachádzajú jedno-, dvoj- a trojizbové byty s vlastnými balkónmi, ktoré majú rozlohu od 4,5 do 11,5 m2.

Vstup na balkón majú byty riešené cez francúzske okná, väčšinou z dennej časti bytu, pri trojizbových bytoch je vstup na balkón doplnený aj o vstup z nočnej časti. Miestnosti, z ktorých nie je priamy vstup na balkón, majú znížený parapet okien na 55 cm kvôli vyššej svetlosti a väčšiemu prísunu denného svetla do vnútorných priestorov.

Dispozičné riešenia bytov s balkónmi zohľadňujú nároky dnešných ľudí na moderné bývanie s dôrazom na funkcionalitu a praktickosť.
Pozrite si všetky byty s balkónmi
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Praktické bývanie so zelenými predzáhradkami

Na vstupnom podlaží na úrovni terénu ponúka mestská vila SKALKA REZIDENCIA tri unikátne byty s priamym vstupom cez francúzske okná do zatrávnenej predzáhradky. Dvoj-, troj- a štvorizbový byt s rozlohami od 58 do 97 m2 ponúka atraktívne bývanie najmä pre milovníkov domácich zvierat alebo tých, ktorí sa radi starajú o vlastnú záhradku s kvetinovými záhonmi, okrasnými drevinami alebo kulinárskymi bylinkami.

Predzáhradky s rozlohami od 55 do 78 m2 dopĺňajú bytový priestor o unikátnu exteriérovú plochu, ktorá má viac ako široké využitie od detského ihriska, cez relaxačný priestor, exteriérové fitness až po spoločenský priestor vhodný na rodinné oslavy alebo posedenia v kruhu priateľov a známych.

Vonkajší priestor predzáhradky s priamym prístupom z bytu je skvelým riešením pre rodiny s malými deťmi, ktoré tak môžu bezpečne tráviť čas na čerstvom vzduchu po celý deň. Navyše medzi predzáhradkami bytov je relatívne veľký vonkajší priestor, ktorý môže byť využitý ako súkromné alebo komunitné detské ihrisko pre najmenších obyvateľov vily SKALKA REZIDENCIA.
Pozrite si všetky byty so záhradou