O projekte

keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Moderná mestská vila s názvom SKALKA REZIDENCIA zaujímavo doplní existujúcu rezidenčnú výstavbu na ulici Nad lúčkami v mestskej časti Karlova Ves v Bratislave. Nízko podlažný objekt umiestnený na svahovitom pozemku svojou minimalistickou, účelnou a vizuálne jednoduchou architektúrou bez zbytočných príkras príjemne osvieži tradičnú zástavbu.


Architektonické riešenie objektu a zatrávnený svahovitý pozemok s vyrastenými drevinami a zelenou ponúka dostatok intimity pre pokojné bývanie v zabývanej mestskej časti. Príjemná lokalita s pohodlnou dostupnosťou do centra mesta a vybudovanou infraštruktúrou predstavuje kvalitný nadštandard moderného mestského bývania.


Štvorpodlažná mestská vila ponúka moderne dispozične riešené 1 až 4 izbové byty v optimálnych veľkostiach od 25 m2 do 90 m2. Byty majú slnečné balkóny, veľkoplošné terasy alebo zelené predzáhradky. V dvojpodlažných podzemných garážach poskytuje objekt dostatok parkovacích miest pre rezidentov a voľné vonkajšie parkovacie státia na pozemku priamo pred objektom.